• If your have CLUB EVENTS/RIDE & would like to announce it here,
    Message traxxas-modifier about it :-)

Special TTs @Putrajaya

Status
Not open for further replies.

GhosT.Lordz

Super Veteran
ramai lebih 50biji motor... tapi tatau apa citer kata ada polis ke apa ntah..seme berpecah...aku tatau apa citer sebenar..huhu...tanya kat penghulu serdang ajad..

kid

Super Veteran
GhosT.Lordz said:
ramai lebih 50biji motor... tapi tatau apa citer kata ada polis ke apa ntah..seme berpecah...aku tatau apa citer sebenar..huhu...tanya kat penghulu serdang ajad..
aduhhh...hampeh.. majlis baek tp cm nie lak..huhuhu picture xdok kew?

phl6684

Moderator
Staff member
nk upload pic tenet cam siput...huh..suh ghost ja la upload kan...kan mlm nie membujang..kan ghost kan???

GhosT.Lordz

Super Veteran
Thanks to uncle pandir sebab dia yang berusaha mengumpulkan seme dan jadik penghulu utk hari ini...aku lewat sebab baru sampai dari terengganu kol 11 lebih tadi...

@phl
bukan taknak upload...tapi besokla aku upload..nak upload ke album online dulu...aku tak keluarkan gambar dari camera..memroy card pon ada..dahla dalam tu byk gambar2 lama..ada lebih 1ribu rupanya..hehe...kene select.kene potong mana perlu...taknak nampak plat seme...

Ajad

salam... sebenarnya masalah ditahan x besar sgt just ada yg sngkut pada cukai jalan mati, lesen xde dgn side mirror xde... sebnarnya polis tahan nk checking shja jadi ada yg salah jadi kenalah saman, pada yg pakai ekzos perang dgn fendeless xde masalah... dan sya sruh blah pda yg masalah (cukai mati,lesen mati,side mirror xde) krn dah bengang coz bdak2 x dgr ckp,dan pada msa sama sya dah maklum pgawai yg kita ada wat tts... dan dia ckp xde maslah... slpas itu kita xde msalah berpusing dlam putrajaya.... selpas tu trpaksalah sya menggunakn kuasa victor hehehe....
pe2 hal pun bestt!!!

Status
Not open for further replies.