• If your have CLUB EVENTS/RIDE & would like to announce it here,
    Message traxxas-modifier about it :-)

Nob1 Exhaust

GhosT.Lordz

Super Veteran
hahaa..kita tgk berapa lama..sebab dulu ada org cakap.." tak main dan minat laa ekzos cutting2 standard ni" "..saya dah tak bole pakai la bro ekzos cutting std ni..tak masyuk" hhiohohohohoohoh

GhosT.Lordz

Super Veteran
mana ada..pakai std je...ayat atas tu ada member kiat punya ayat..last2 amik ekzos cutting std gak,huhu...

kalau pakai yosi..kene korek tabung bukan block..huhu

phl6684

Moderator
Staff member
huhu....owner mau angkat itu 3bold blk der...terpksa la pkai sss blk..huh..xpe2...tggu pas raye nie...huhu...jom ghost...full throttle g nilai kena teh tarik...mau??ada bran der???

GhosT.Lordz

Super Veteran
bila nak pegi nilai??tapi motor aku abs teruklaa..nak buat dulu..man plak accident..sian ma..korang tak melawat dia ke?aku iugt sabtu nak pi tgk dia..

phl6684

Moderator
Staff member
ala smalm bru layan g nilai...huhu...
jom ar nnt..moto cc besar xkn xnk join kot bro...sy moto stended pon ikot ja..kan berkampung ngan diorang nie...huh..

tp sy nk pkai ekjos stended dlu bwu g nilai..huhu

semut

Veteran
phl6684 said:
ekjos bob1 a.k.a nob1...
yang 3bold...sedap..pikap best..top pon best..kena pndai setting carb blk..tp bunyi bley tahan la..

klu yg sss(silent sport series)...pikap bley la...tp top sama ngan 3bold...tp lmbat...coz angin dia x se lepas 3bold...n bunyi dia senyap ja...

aku yg pkai 3bold pon da bertukar ke sss blk...coz da xnk bising2 lagi...nk layan senyap je...huhuhu

nie review yg aku da set kt moto aku...
peace..
Thx for riview....tapi harga 3bold kat tempat saya 185 dan sss rm 195
atau ade tempat lagi murah area klang dan shah alam ker.. :roll: :roll:

GhosT.Lordz

Super Veteran
shah alam aera kemuning kan byk bgkel perfomance..ada yypang..YE dan amcam2...situ mesti murah2..sebab YE rasanya dalam 160 je... cuma tanya kamen..dia tau direction

semut

Veteran
GhosT.Lordz said:
shah alam aera kemuning kan byk bgkel perfomance..ada yypang..YE dan amcam2...situ mesti murah2..sebab YE rasanya dalam 160 je... cuma tanya kamen..dia tau direction
Saya nak yang jenama Nob1 jer..bukit kemuning atau kemuning utama?
saya keje kat situ,kalau kat Sri muda tu banyak la bengkil,tapi cekik
darah... :wink:

man_sate

Super Veteran
longRanger$$ said:
man apa citer??

kasi pm laa perkembangan trbaru.... den jauh laa...
sampaikan salam kalau sapa2 pi melawat dia....
salam....longRanger$$.....

yang terok tgn kanan...muke, tangan kiri , kaki kiri ade sikit2 la.....skang masih lagi si tempang....huhuhu....sakit.... :) :) :) .......

ninjasby

Veteran
man_sate said:
[quote="longRanger$$":1vrgeevb]man apa citer??

kasi pm laa perkembangan trbaru.... den jauh laa...
sampaikan salam kalau sapa2 pi melawat dia....
salam....longRanger$$.....

yang terok tgn kanan...muke, tangan kiri , kaki kiri ade sikit2 la.....skang masih lagi si tempang....huhuhu....sakit.... :) :) :) .......[/quote:1vrgeevb]
sabarla man... ada hikmah disbalik yg terjadi.... :p

phl6684

Moderator
Staff member
ubat mkn gak bro...posa jgn xposa...hehehehe...sabo bro...mane tahu nnt dpt SBK ka dpn umah...hahahaha....

man_sate

Super Veteran
-ninjasby-
ok din...time kasih....hehehe....mono ok x?

-longRanger$$-
time kasih longRanger$$ atas nasihat ko....hehehe....

-phl6684-
time kasih mie....hehehe....pose tetap pose....hehehe...SBK tu kureng sikit la...masih lagi 135lc ni...hehehe

-GhosT.Lordz-
kete pn lom lg...hehehe....